Privacy Policy

s
Service 
Solutions
Navigatie / Locatie
Office | Administration Oude Tramweg 7 3740 Bilzen T: 016 609 709 Office | Brussels Pegasuslaan 5 1831 Diegem T: 02 720 48 52
Office | VL. Brabant Dorpstraat 54 3200 Aarschot T: 016 609 709
BE 0899.100.423 Openingsuren: Maandag t/m vrijdag 8:00 - 18:00
Website is ontworpen door SerSo Grafisch dep. ® - Alle rechten zijn voorbehouden.  
SerSo ICT Expert
SerSo | Sales Dep.  
Patrick Meuwissen C.E.O.  patrick@serso.be T: 016 609 709  • Bedrijfsleider • Financial Jo Lysens Sales- Operations manager jo@serso.be T: 0478 41 65 38  • Teamleader (Sales) • Marketing   • Customer Services Yves Theunissen Internal Sales | HSD yves@serso.be T: 02 313 36 15  • Hard- en Software • Consultancy Anoushka Termote Accountmanager  anoushka@serso.be T: 0476 98 65 46  • Telco / ICT • Consultancy Hans Meuwissen Solution Sales  hans@serso.be T: 0476 98 65 48  • IT-Projecten • Consultancy Mieke Hendrickx Customer services mieke@serso.be T: 016 609 709  • CRM • Offertedienst • Assistant Sales Dep. GDPR  Are You Ready? General Data Protection Regulation Kristel Vervloet Customer Services kristel@serso.be T: 016 609 709  • CRM  • Offertedienst • Assistant Sales Dep.